0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Крокс Машки и женски уникатни класични затнувања на морнарицата на САД

Крокс Машки и женски уникатни класични затнувања на морнарицата на САД

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е иконскиот затнување што го започна сето тоа! Овие класични затнување на морнарицата на САД од Крокс се чевли за удобност што сигурно ќе го сакате од ден на ден. Crocs Classic Clegs нудат лесен иконски Crocs Comfort ™, боја за секоја личност и постојана покана да бидете удобни во вашите чевли без разлика дали сте дома или далеку. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : тркалезна пети; перфорирани детали; Контраст за печатење. Крокс класични затнувања на морнарицата на САД за мажи или жени.

За производот

Избор на клиент