0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt „Затвори на кафеаво око со сина фантазија сочинуваат“ модерно печатење на wallидови од платно

DesignArt „Затвори на кафеаво око со сина фантазија сочинуваат“ модерно печатење на wallидови од платно

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа â Blue Modern & Conternivery Wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : модерна и современа преодна. - Предмет : луѓе, романтични. - Боја : сина,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

За производот

Избор на клиент