0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесни улични сандали со потпетици на Адара

Лесни улични сандали со потпетици на Адара

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Влезете во Адара од лесна улица и видете го целиот потенцијал за стилизирање, оваа пета сандала може да ја донесе во вашата гардероба. Уникатниот дизајн на Chop Out поставен на лесна флексија и современа пета ќе ве натера да шетате удобно на трендот. Задниот патент овозможува лесен влез и gored тока ќе обезбеди поприлагодливо вклопување. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. На тренд блок -потпетица. Уникатен дизајн на исецка.

За производот

Избор на клиент