0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Замена на сондата за стручна скара

Замена на сондата за стручна скара

DEN 2079.84
Достапно за нарачка

Достапност

Сондите за месо ви овозможуваат да ја следите внатрешната температура на вашата храна. Експертската скара ја интегрираше сондата во нашиот систем за дигитална контрола. Сега можете да ги проверите вашите внатрешни температури на контролниот панел; оставајќи топлина и чад во скара. Стручна сонда за месо од скара со дигитална контрола. Можност за сонда со месо две пакувања. Компатибилен со стручни скари за скара и пушачи Commodore, Атлас и Конкорд.

За производот

Избор на клиент