0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Nuloom Kyleigh машина што се пее југозападно подрачје килим, 3 '3 5', сива

Nuloom Kyleigh машина што се пее југозападно подрачје килим, 3 '3 5', сива

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машински печатени килими доаѓаат во само едно парче, со привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направени од одржливо извори на рециклирани синтетички влакна, тие се совршени висококвалитетни, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. Nuloom Kyleigh машина што се пее југозападна област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : Лизгајте памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, расадник / детска соба.

За производот

Избор на клиент