0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обединети ткајачи Мариди Рахман природен камен ткаен полипропилен област килим

Обединети ткајачи Мариди Рахман природен камен ткаен полипропилен област килим

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој без напор убав килим беше дизајниран со едноставност на природата во умот. Топлите и смирувачки природни, кафеави и сиви бои совршено го истакнуваат дизајнот на распрскувачки отсуство што ќе додаде беспрекорен завршен изглед на декор на вашата соба. Машинско и рачно врежано за долготрајна издржливост, стил и елеганција. Дизајнерската природа изгледа и чувствува со прекрасни мулти бои од камен сива и слонова коска од бело. Машина ткаена од полипропилен за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

За производот

Избор на клиент