0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женска карирана кошула со везови

Време и време женска карирана кошула со везови

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа женска карирана кошула од време и TRU е удобен, сигурен и класично дизајниран додаток на вашата секојдневна гардероба. Направено е од мек и дише памук и има безвременска карирана шема низ целиот свет. Предното затворање на целото копче обезбедува различни опции за носење; Копче за поладни денови или слој преку мета за пообичен изглед. Градите и јаката се нагласени со прекрасен сет на вез. Оваа кошула со долги ракави е достапна во разновидни карирани стилови. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и Тру женска карирана кошула со вез : 100% памук. Копче надолу кошула. Ткаена измислица. Опуштено вклопување. Сеопфатна карирана шема. Везени детали на градите и јаката. Затворање на предниот дел на копчето. Долги ракави со манжетни за копчиња. Џеб на градите. Кошула полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

За производот

Избор на клиент