0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Современа површина килим мароканска морнарица, крем затворен правоаголник на отворено лесен за чистење

Современа површина килим мароканска морнарица, крем затворен правоаголник на отворено лесен за чистење

DEN 3919.84
Достапно за нарачка

Достапност

Повикајте го секое поставување со користење на овој современ килим на отворено во затворен простор како основа. Разновидната дијамантска племенска лента мароканска шема може да се преведе и во скандинавскиот стил. Третираните влакна се спротивставуваат на боење и бледнее, овој килим е изграден за да се изврши. Совршено за семејна соба, сончева соба, тремот, палубата, ден, дневна соба, игротека, расадник. Може да се исчисти надвор со благ детергент и градинарско црево, оставете темелно да се исуши. Современ килим 8x10 (7'11 '' x 10'3 '') Мароканска морнарица, крем затворен правоаголник на отворено лесен за чистење. Добро одговара за семејна соба, палуба, внатрешен двор, тремот, белведер, веранда, расадник. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен современ стил со примарна морнарица сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

За производот

Избор на клиент