0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sofia Jeansенски женски чин супер-половински кратки шорцеви

Sofia Jeansенски женски чин супер-половински кратки шорцеви

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Канајте го вашиот внатрешен Дејвис Дјук со овие кратки шорцеви од фармерките на Софија од Софија Вергара! Запалените детали и силуетата со висока раст ги прават овие тексас шорцеви совршен избор за жариште за топло време. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡Canaliza la daisy duke que llevas por dentro con estos шорцеви де Софија фармерки де Софија Вергара! Лос Деталес desgastados y la silueta de cintura alta hacen que estos shorts de mezclilla sean la opción perfecta para un destino de clima cálido. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина 4/la modelo que se presenta viste una talla 4. приближно. In Seam : 3 "/largo de Enterepierna aproximado : 3". Hi-Rise; опуштено директно вклопување/Cintura Alta; Talle Recto y Holgado. Затворање на копчињата со ZIP Fly/Bragueta de Botón Con Cremallera. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Потресени детали/детали десгастадо. Зошто ќе го сакате тоа : животниот изглед е на целосен приказ-и сите сме за тоа! /Por qué te Encantarán : tienen un изгледа usado único, ¡que nos encanta! . 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од Sofia Vergara, потресени шорцеви за кратки кратки шорцеви. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Избор на клиент