0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи 24 17 кадифен микрофибер сино-розов троен сурфање бања

Едноставно Дејзи 24 17 кадифен микрофибер сино-розов троен сурфање бања

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Сурфање нагоре! Донесете ја радоста на летото во вашиот дом со едноставно Daisy 24 "x 17 " сино-розово тројно сурфање бања од нашата колекција за сурфање, песок и море. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со светлата и среќна вибрација на овој матка за бања! Овој кадифен и абсорбента микрофибер Bathmat има перница од пена и поддршка за не лизгање за удобност и безбедност, како што излегувате од бањата или тушот. Кога е време за освежување, тоа е погодно машинско перење. Две опции за големина, 34 "x21 " и 24 "x17 ", се достапни за да се вклопат убаво во која било големина бања. Со оваа колекција на дизајни, продолжете ја релаксацијата на летниот одмор во текот на вашиот украс во текот на целата година. Микрофибер од кадифен пена. Живописна боја. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент