0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Неговото име персонализиран украс

Неговото име персонализиран украс

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овој персонализиран празничен украс ќе донесе радост на секое дрво. Нашиот ексклузивен дизајн има класа карирана позадина. Ние го персонализираме украсот со големо зелено почетно и секое име подолу во бел текст. , Испратете порака со името што го сакате - по нарачката, до 9 букви - кое било име - име, презиме или кој било збор, Божиќно украс на злато дрво - не оцрнувана златна бакарна жица.

За производот

Избор на клиент