0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на чипка за чипка на кожата на јуниори, градник, пакет, пакет

Без граници на чипка за чипка на кожата на јуниори, градник, пакет, пакет

DEN 351.36
Достапно за нарачка

Достапност

Без граници градниот градник на јуниорите е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Направено од мек и дишечки памук со допир на истегнување за да ја ласкаат вашата фигура, оваа камизола има вграден градник за полица со отстранливи влошки, за дополнителна форма и поддршка. Сензационално слојно парче и секси врвот самостојно. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две ками. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремено. Дефект : V-врат со облик на чипка. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вградено- Во полица за полица со отстранливи влошки; чипка полите. Слатката за чипка на јуниори, лента-графи-ками 2-пакет од без граници.

За производот

Избор на клиент