0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесни сандали со клинови за кралско семејство

Лесни сандали со клинови за кралско семејство

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

На вашата колекција на сандали со Royalty By Easy Street! Конструиран на модерен клин клин, дизајнот на силуетата на Wishbone ќе ги стави нозете во центарот на вниманието. Додадете ја удобноста со засилена прилагодлива тока за прилагодено вклопување и вклопена влошка ќе ги задржи нозете да се чувствуваат регални. Лесна флексија или лесна надворешна плоча за танцување. Модерен покриен или луцит клин клин. На трендот на тилуета за тренд.

За производот

Избор на клиент