0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Соберете ги заедно сукулентите од студиските уметности во затворено платно на платно уметничко печатење

Соберете ги заедно сукулентите од студиските уметности во затворено платно на платно уметничко печатење

DEN 463.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ако не можете да ја внесете убавината на сукулентите во вашиот дом во реалниот живот, зошто да не ја пробате следната најдобра работа? Ова прекрасно печатење на платно нуди собир на концерти на сукуленти, изработени со зачудувачки дисплеј и детали. Суптилна палета на бои и варосана позадина со дрво, му даваат на овој принт рустикален изглед кој е совршен за најразлични стилови. Овој премиум на отворено платно печатење е направен со употреба на најдобри материјали отпорни на сите временски услови како степени од не'рѓосувачки челик, шипки за носилки за PS и слој на УВ-заштитен облога на висококвалитетен материјал за платно на отворено и се печати со употреба на технологија за печатење на Edge Edge. Плус, вашето ново ремек-дело е подготвено да се дружи со ултра силни алуминиумски Д-прстени, завртки и вклучени wallидни сидра-сè што ви треба е малку трпеливост, стабилна рака и око за детали. Традиционален стил платно wallидна уметност. УВ-заштитен слој. Одлично за внатрешна/надворешна употреба. Уметност на целото време на платно.

За производот

Избор на клиент