0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција Златен Стерлинг Сребрен кубен цирконија годишнина од прстенот - жолт

Колекција Златен Стерлинг Сребрен кубен цирконија годишнина од прстенот - жолт

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Однесувајте се кон овој прекрасен прстен инспириран од бамбус, исполнет со сјај, живост и стил. Овој годишен прстен е совршен за сите прилики, без разлика дали е самостојно или спарен со други прстени со скапоцени камења! Овој бамбус опсег е исполнет со бела кубна цирконија, поставена од отворено во златно позлатено сребро. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриен таен скапоцен камен -камења поставен во шипката на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен е завршен со затворена под-галерија за удобност одговара со дво-тон позлата, истакнувајќи го логото SL на SL Collection SL. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. SL колекција Златен Стерлинг Сребрен кубни цирконија годишнина од прстенот - жолта.

За производот

Избор на клиент