0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Плажата „Ступел индустрии“ се јавува Морам да одам фраза графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Али Рогосич

Плажата „Ступел индустрии“ се јавува Морам да одам фраза графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : типографија, текст, измешано, лето, одмор, плажа , Фраза. Дизајн од Али Рогосич.

За производот

Избор на клиент