0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно собрание машкото маичка за екипаж на екипажот на екипажот

Бесплатно собрание машкото маичка за екипаж на екипажот на екипажот

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вашата омилена џемпери добива ладно и удобно ажурирање. Екипажот на Слободното собрание е дизајниран во Шерпа руно за мек, топол изглед. Пар со чино, џогери и фармерки - тоа е лесно! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ocketsебови : џеб за цвест на градите. Карактеристики : ребрести екипи и манжетни; Мека faux sherpa руно. Faux Sherpa Fleece Creveneck Sweatshirt за мажи од слободно собрание.

За производот

Избор на клиент