0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сетови за креветчиња за креветчиња за бебиња Auraa

Сетови за креветчиња за креветчиња за бебиња Auraa

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите 2 пакувања опремени чаршафи за креветчиња изработени од чист памук се произведени од стручни занаетчии, така што вашето бебе спие добро. Палучете го нивниот простор за спиење со нашите симпатични чаршафи по ваш избор на бои и отпечатоци. 100% памук . 9 1/2 Вклучена длабочина на џебот . Еластична сеопфатна за вклопување . одговара на душек за креветчиња со стандардна големина . мека и хипоалергична.

За производот

Избор на клиент