0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Terra & Sky Womensенски плус големина кафез на вратот детали за кратки ракави врвот

Terra & Sky Womensенски плус големина кафез на вратот детали за кратки ракави врвот

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Останете пред трендовите оваа сезона со овој женски плус големина на кафез на вратот со кратки ракави од Terra & Sky. Направено од мека и лесна плетена ткаенина со маичка, оваа кошула е мека на допир за да ве одржува удобно од ден на ноќ. Одликувајќи се со V-вратл со заштитени детали и кратки ракави, овој врв е совршен и за обични и за облечени прилики. Сеопфатна шема на ленти и директен акцент на полот на овој врв, додека опуштеното вклопување го прави одличен избор да се носи со шорцеви и хеланки. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky, Plusенски плус со големина на кафез, детали за вратот на вратот на вратот на врвот : 95% рајон, 5% спандекс. Womenенска блуза со плус големина. Фабрична измислица во Jerseyерси. V-врат со заштитени детали. Кратки ракави на Долман. Опуштено вклопување. Исправен хемлин. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо од обратна страна доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент