0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пилсбери тостер Струдел, Голден Греам С'Морес, КТ

Пилсбери тостер Струдел, Голден Греам С'Морес, КТ

DEN 87.04
Достапно за нарачка

Достапност

Направете утра густо, ронлив, среќен со Голден Греам С'Морес Тостер Струдел. Вкусни третмани со слатко полнење, кремаста шлаг и ронлива кора. Тостер Струдел : Вкусен златен Греам С'Морес Појадок се третира со мочуриште и чоколадо полнење, шлаг на Греам и ронлива кора. Брзо и лесно : Само загрејте се во тостер за топло тесто подготвено за неколку минути. Погоден појадок : Чувајте кутија во замрзнувачот за погодно сладок појадок, третирајте го целото семејство ќе уживате . Домашен вкус : Направете утра густо, ронлив, задоволен со тостер Струдел и Голден Греам С'Морес или други вкусови . Кутијата содржи : 6 КТ, 11,7 мл. Кутии за едукација : Горд што ги поддржува училиштата и наставниците како официјален производ што учествува.

За производот

Избор на клиент