0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка уметност Св. Бартс платно wallидна уметност од Престон

Трговска марка уметност Св. Бартс платно wallидна уметност од Престон

DEN 1530.08
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини, оваа подготвена за висина, галерија завиткано уметничко дело има панорамска фотографија на Свети Бартс Гикле (ЈЕЕ-Клеј) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

За производот

Избор на клиент