0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Марк Алан женски и женски плус големина преголем палто

Марк Алан женски и женски плус големина преголем палто

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Марк Алан го има овој меч преголем женски и женски плус еден палто од типот на ровот со сингл со меко ажурирање на силуета. Пријатната текстура ќе додаде на која било облека во стил што ја носите. Копче предно со преголема јака на скут. Спуштете се во ова палто со должина на коленото за да ве загрее во најстудените денови. Направено од 100% полиестер. Суво чистење. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Тежина : Средна тежина. Должина : Должина на коленото. Јака : Преголема јака на скут. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Карактеристики : Пријатна текстура. Plusенски и женски плус големина го преголемиот палто од Марк Алан.

За производот

Избор на клиент