0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мешавина од памук за мажи од Вранглелер опуштена вклопена столар Пант

Мешавина од памук за мажи од Вранглелер опуштена вклопена столар Пант

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Достапност

Машкиот столар на Wrangler Pantwheneve и да е завршена работа, можете да сметате на машкиот столар на Wrangler® за да ви помогне да ја завршите работата. Направено со мешавина од памук за незаменлива удобност и на и надвор од часовникот, овие панталони се доволно издржливи за да се справат со нешто што ќе фрлите на нив и доволно удобно за да ве одведат добро минатото „часовник надвор“. Секој пар панталони со столар доаѓа комплетно опремена со чекан и седум џебови, обезбедувајќи многу простор за да ги задржите вашите најважни работи на дофат кога сте во зоната. Се одликува со опуштено вклопување што е доволно пространа за да се свиткате, да се искачувате и да крцкате со леснотија. Без разлика дали работите во затворени простори или брзате за да исполнат краен рок, овие панталони ќе послужат како работен коњ што треба да го напојувате преку сите видови на проекти ден и надвор. Машкиот столар на Wrangler Pant е достапен во повеќе бои и стилови, така што можете да се занимавате со секој ден во неделата. Со 1947 година, Wrangler® го постави стандардот во вистинска удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Wrangler® е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler® еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Мешавината на памук за мажи на Вранглер, опуштена вклопена столар Пантер, секогаш кога ќе се заврши работата, можете да сметате на овие машки панталони за столар од Вранглер. Направено со мешавина од памук за незаменлива удобност и на и надвор од часовникот, овие панталони се доволно издржливи за да се справат со сè што ќе фрлите на нив. Целосно опремени со чекан и седум џебови, ќе ги најдете овие панталони за столар се подготвени за работа кога сте. Одликувајќи се со опуштено вклопување што е доволно пространа за да се свиткате, да се искачувате и да крцкате со леснотија, овие наскоро ќе ви бидат омилени за работа или игра.

За производот

Избор на клиент