0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Hankook Kinergy Pt 215 60- H гума

Hankook Kinergy Pt 215 60- H гума

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ханкук е предводник на компанијата и глобален премиум бренд кој се заснова на технолошка иновација. Со нашиот предводник на производи за производи Ventus (високи перформанси, удобност и спорт) во центарот, нашата компанија работи со различни брендови на производи достапни ширум светот, кои ги земаат предвид моделите на возила, околината за возење и потребите на клиентите. Брендовите вклучуваат Kinergy (Comfort), Dynapro и Winter L'Pept (зима, моќ за сопирање). Ние нудиме целосна линија на патнички автомобил, SUV, лесен камион, комерцијален камион и автобуски гуми и го водиме патот за развој на иновативни производи како одговор на промените во идната околина за мобилност во согласност со глобалните трендови на потрошувачи кои вклучуваат работа со гуми на електрични возила. Hankook Kinergy Pt H737 All -Season 215/60 R17 96 H гуми гуми само - тркалото не е вклучено. Оценка на брзината : Х. Долга километража. Удобно возење. Одлични перформанси во влажни и снежни услови.

За производот

Избор на клиент