0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Оригинални шорцеви за униформа на училишни момчиња Дикис со мулти употреба џеб, големини 4-18

Оригинални шорцеви за униформа на училишни момчиња Дикис со мулти употреба џеб, големини 4-18

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во целосна удобност кога сте на секојдневен ден со пријателите со мулти-употреба џебни шорцеви на Dickies Boys. Овие шорцеви на момчињата Дикис имаат два предни, два џебови за заварување, плус џеб на бутовите, за да можете да ги задржите сите ваши најважни работи. Внатрешниот прилагодлив на половината заедно со јамките на ременот прават совршено вклопување. Се одликува со затворање на кука и бар со патент лета за удобно носење. Овие прилагодливи шорцеви на половината доаѓаат со финиш за ослободување на дамка од Scotchgard, што значи дека одржувањето е без проблеми. Мулти-употреба на џебни шорцеви на Dickies Boys.

За производот

Избор на клиент