0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за кратки ракави за маж, печатена кошула од рајон

Без граници за кратки ракави за маж, печатена кошула од рајон

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Одмор- или подготвен за престој. Облечете го делот од некој што сака да ветер и да се исклучи со оваа лесна кошула на рајон од без граници. Од одморалиштата за одморалишта до обичните петок, оваа кошула со копче се одликува со опуштено вклопување што надополнува стил на лежење. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Предна плоча на копчето. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од изрез; Странични поделени полите. Машка кошула за копчиња од рајон од без граници.

За производот

Избор на клиент