0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма. Супер слаби вклопување. Супер слаби отворање на нозете. Висок пораст. 29 "Inseam. Zip Fly. Високиот појас. /ЦП/продавница за одржлив стил/7552000.

За производот

Избор на клиент