0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски предно-блиско-мрежно тркач за маица градник

Тајни богатства женски предно-блиско-мрежно тркач за маица градник

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој предниот градник ќе стане ваша секојдневна суштинска есенцијална подлога за меморија за пена во согласност со вас за измазнет и кренат изглед и ќе обезбеди крајна удобност. Одлично за кошули со тркачки бек или фрлање на деколте. Супер мека мемориска пена влошки ви се вклопуваат; Mesh Racerback; Предност за лесно носење; Потпис хардвер од розово злато; Сјајни бод детални ленти; Широк еластичен опсег за поддршка.

За производот

Избор на клиент