0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Garanimals бебе момче Француски Тери шорцеви мултипак сет, 3-парчиња, големини

Garanimals бебе момче Француски Тери шорцеви мултипак сет, 3-парчиња, големини

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Совршено за време на игра и забава со топло време! Оваа три пакувања француски тери шорцеви е одличен додаток на играчката облека на бебето со лесен дизајн за влечење и е направена во мека мешавина од памук. Исклучиво на. Вклучува 3 француски тери шорцеви. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Цврст тон и печатени детали. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Француски Тери шорцеви на бебето од Гаранималс. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770.

За производот

Избор на клиент