0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Nsонсон Сребрена Миноу

Nsонсон Сребрена Миноу

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Silverонсон Силвер Миноу има метален чувар на плевели кој е многу ефикасен во одржувањето на без плевелот, за да можете да фатите повеќе риби. Патентиран во 1923 година, овој риболов мами е познат како "Оригинално чудо од Weedless. Мајката за риболов од сребро миноу е позлатена со чисто сребро или злато 24-карат за посветл блиц од лажици од хром или месинг. Риболов мами со метален чувар на плевел. Месинг сечилото дизајниран за долги касти. Позлатено со чисто сребро или 24к злато за посветл блиц од лажици од хром или месинг. Волшебни 35 степени карпи напред и назад, но нема да се тркалаат и пресврт линијата. Црвена сенка злато.

За производот

Избор на клиент