0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ко-Зе Камден Фау зајак крзно обратно на ќебето од микроминк, слонова коска, целосна кралица

Ко-Зе Камден Фау зајак крзно обратно на ќебето од микроминк, слонова коска, целосна кралица

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Во дело и живеат дома во светот, животниот стил на Ко-Зе е од суштинско значење, удобен, поканувачки и полн со мода што зборува за нов американски животен стил. Поставени бујни пријатни крзно, богати текстури, универзални обрасци и обични измиени ткаенини што се направени за да траат, го дефинираат начинот на живот Ко-Зе и новата домашна мода. Со луксузно мекото печатено крзно од зајаци и нашиот фан омилен Микроминк, Камден, Камден Колекцијата е едноставност во најдобар случај. Cabебето Камден е парче од кое секогаш ќе сакате да се завиткате и класика од која никогаш нема да се уморите. Затегнете се во пријатната и модерната колекција на Камден, најважните работи што се мазни против вашата кожа и се загреваат во текот на целата ноќ. Направено за секојдневна употреба, оваа машина за миење на машината е достапно во три убави бои кои се дизајнирани лесно да се мешаат и да се совпаѓаат со другите колекции за постелнина Ko-Ze, достапни исклучиво на. Направено со меко крзно крзно за луксузно меко чувство. Обезбедува целата сезонска топлина. Одржливо : Стандард 100 од ОЕКО-Текс сертифициран без штетни хемикалии. Лица на ткаенина : 100% полиестер за печатење на зајаци со крзно од зајаци. Ткаенина назад : Микроминк. Близнак : 66 '' x 90 ''. Целосна / кралица : 90 '' x 90 ''. Кинг : 108 '' x 90 ''. Лесна грижа : Машинско миење. Увезено.

За производот

Избор на клиент