0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бургундија црвена луксузна фрлање перница 16in 16in

Бургундија црвена луксузна фрлање перница 16in 16in

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете го ова око, незгодно и раскошно изјава во вашата соба. Додадете одлично разговорно парче во куќата со перница за фрлање црвен луксуз. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од рајон и полиестер. *Бои : Бургундија црвена *ткаенина Потекло : Кина. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто *Содржина на ткаенина : 55% рајон, 45% полиестер *шема : текстурирана бургундска црвена луксузна перница 16in x 16in.

За производот

Избор на клиент