0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Група А платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Група А платно уметност по пекара во боја

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Група 02 А„ платно уметност по пекара во боја : уметник : пекара во боја. Предмет : Модел. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Избор на клиент