0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на текстура на текстура на јуниори на јуниори

Без граници на текстура на текстура на јуниори на јуниори

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Конструирана во новитети плетени плетени, плетената кошула со текстура на граници не е удобна, но полирана ладно време што мора да го има. Одликувајќи се со долги ракави, тенок вклопување, ширење јака и плоча пред копчето, овој разноврсен врв може лесно да се облече нагоре или надолу. Само додадете панталони со високи панталони или широки нозе за победнички изглед што ќе биде на ротација цела сезона. Исклучиво на. Материјал : 99% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирани плетени детали. Текстурираната плетена кошула на јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент