0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Zzz Pal Comfort Pillow на вратот за медицинска сестра, патување, релаксирање - Аква мазна

Zzz Pal Comfort Pillow на вратот за медицинска сестра, патување, релаксирање - Аква мазна

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа луксузна, сепак поддржувачка перница за вратот, беше дизајнирана од д -р Кристин Данкан, доктор по хиропрактика. Совршено е за медицинска сестра или лулање на вашиот мал пакет на радост, или само релаксирање додека гледаше телевизија на каучот. Тие исто така можат да се користат за време на патувањето, и се доволно компактни за да се спакуваат на патувања. Материјалот е бебе ќебе мек, а поддржувачката структура е оптимална за одржување на вратот во подобра усогласување додека се опуштате, па дури и да се шират! Карактеристики на кренати точки Дизајн Перницата за вратот е дизајнирана од д -р Кристин Данкан, доктор по хиропрактика. Совршено е за медицинска сестра или лулка на вашиот мал пакет на радост, или само да се релаксирате додека гледате телевизија на каучот. Тие исто така можат да се користат за време на патувањето и се доволно компактни за да се спакуваат патувања. Материјалот е бебе ќебе мек, а поддршката структура е оптимална за одржување на вратот во подобра усогласување додека се опуштате, па дури и да кивате! Zzz Pal Comfort Pillow на вратот за медицинска сестра, патување, релаксирање - Аква мазна.

За производот

Избор на клиент