0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Bluze Woman Sleave Raglan мешана блуза за печатење, жени

Bluze Woman Sleave Raglan мешана блуза за печатење, жени

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Модели на игра - Оваа блуза од шут од пионер од пионерската жена мешаат смели пупови на боја и отпечатоци од контраст на ракавите на Раглан за максимален стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S/m. Опуштено вклопување. Екипаж. Ткаени 3/4 раглански ракави со контрастни отпечатоци. Руфл полите. 95% рајон/спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенска мешана печатена блуза од Pioneer Woman. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

За производот

Избор на клиент