0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Linon fau sisal tufted reg reg, 9 '12'

Linon fau sisal tufted reg reg, 9 '12'

DEN 3696.00
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата Faux Sisal нуди совршено решение за секоја просторија со изглед на природен килим со сисал со широко обврзувачки памук од 2,5 "во различни опции во боја. Овие килими се изработени од 100% полипропилен за да понудат издржливост и лесна чиста опција додека Сè уште даваат безвременски изглед на килим Сисал. Домашен декор на Линон е компанија во сопственост на семејство и управувана компанија која е во деловна активност повеќе од 50 години. Имаме добро воспоставена репутација на пазарот за обезбедување на најдобри производи за тренд по вистинска цена , while offering excellent quality, style and functional furnishings for every room in the home. Machine Tufted and Hand Finished Construction. Solid Bordered Style. Made of 100% Polypropylene with Cotton Binding. Backing : Action Back. Contains Latex. Vacuum regularly Spot clean with Препорачано е влажно крпа и благо професионално чистење на детергентот.

За производот

Избор на клиент