0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Четири агли Сликарство печатење на природно бор дрво

Четири агли Сликарство печатење на природно бор дрво

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Најни УВ УВ мастило печатење на природно бор дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил. -Дода парчиња се избрани со фини занаетчии за печатење. Пол : -нетрална. Стил : -соодветна/апстрактна. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -вуд. Големина 40 "H x 40 " W x 1,5 "d - големина : -large 33 " - 40 ". Димензии : големина 40 " h x 40 "w x 1.5 " d - целокупна висина - горе до дното : -40 ". Големина 40 " H x 40 "W x 1,5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -40 ". Големина 40 " H x 40 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 40 " H x 40 "W x 1,5 " D - целосна тежина на производот : -18 bs. Карактеристиките на Marm9471 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Ликовна уметност УВ мастило печатење на природно бор дрво од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пол : Неутрален. Стил : современ/апстрактен. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed Product Тип : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : дрво. Големина (24 "H x 24" W x 1.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Димензии големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - страна до страна на Страна : 24 ". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 10 bs. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 13 bs. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 18 фунти.

За производот

Избор на клиент