0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Brinи женските се лизгаат на слајдот на базенот

Brinи женските се лизгаат на слајдот на базенот

DEN 304.00
Достапно за нарачка

Достапност

Базенот се јавува! Компанијата Мадра од Бринли е совршен слајд за мрзливи денови во стол на плажа со густ ѓон изработен од човекот и формирана нога. Вегански кожни ленти и дизајн на крцкање на овој изглед на топло време. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент