0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кањон Риџ лесен за кратки ракави за кратки ракави

Кањон Риџ лесен за кратки ракави за кратки ракави

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ова копче за кратки ракави со кратки ракави на Canyon Ridge е класично парче и никогаш нема да излезе од стил. Направена од мека, памучна-полиестер мешавина со трајна ткаена конструкција што ќе издржи на повторени миења. Оваа кошула има безвременска карирана шема и предно затворање на предниот дел за најразлични можности за стилизирање. Носете го затворено или слоевито на врвот на графичката мета, оваа карирана кошула лесно ќе оди од ден на ноќ. Центарот за грб и страничните отвори за обложување обезбедуваат конфорт и џебот на градите додаваат допир на убедување. Само фрлете го со вашите омилени фармерки и вие сте Гаренд да изгледате и да се чувствувате најдобро. Земја на потекло : Увезен кањон Риџ голема и висока лесна грижа со кратки ракави со кратки ракави надолу : карирани печати топон со целосна копчиња за кратки ракави со кратки ракави со копче надолу од јака, џеб центар за грб, задник, плетенка кошула полите со странични отвори 60% памук 40% поли предиво -Деле лесна нега на машината за поплин.

За производот

Избор на клиент