0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Maison USA, Ltd. Спенсер ткаен тросед лизгач 70 ”144”, парче

Maison USA, Ltd. Спенсер ткаен тросед лизгач 70 ”144”, парче

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Краток опис не е достапен • Ткаенина : 55% памук/45% полиестер • Големина : 70 ”x 144” • Увезено од Кина • 3 Атрактивни бои : Брегот на Слоновата Коска, Мока и челик • Упатства за нега : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Tumble Dry Ship. Ironелезо на ниска температура доколку е потребно • Достапно во 3 големини : • Чаир (70 "x 90"), lovesубов (70 "x 114"), софа (70 "x 144").

За производот

Избор на клиент