0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Blackек црна моќност кора од мулти-киселина подложни влошки

Blackек црна моќност кора од мулти-киселина подложни влошки

DEN 479.20
Достапно за нарачка

Достапност

Зарем не е време за производи против стареење кои работат без многу работа од ваша страна? Multек црна моќност на кора од мулти-кисела, подложни влошки, може да ги минимизираат вашите пори и фини линии со нежно ексфолирајќи ја кожата за да се отстранат нечистотијата и мртвите клетки на кожата. Овие лесни за употреба влошки може да се користат на секои неколку дена за да го извадат вашиот тон на кожата, како и да ја осветлите и зацврстите вашата кожа. Разјаснете ја и осветлете ја кожата. Намалете ги фините линии и осветлете ги темните дамки. Ексфолирана кожа. Овие лесни за употреба влошки можат да се користат на секои неколку дена. Дури и надвор од тонот на кожата, како и осветли и зацврстете ја кожата.

За производот

Избор на клиент