0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени 24 x12 Заштитник ПУ кожа двојна странична подлога за глувче за канцелариски дом

Единствени поволни цени 24 x12 Заштитник ПУ кожа двојна странична подлога за глувче за канцелариски дом

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Матната биро е дизајнирана за заштита на вашата работна маса од гребнатини, прашина и измами, исто така и нејзината мазна површина ќе ве натера да уживате во пишувањето и пишувањето, да ви даде модерна и професионална атмосфера во канцеларијата или домот. Направено од PU кожа, која е водоотпорна и издржлива, лесна за чистење, можете да користите влажна крпа за да избришете прашина или да ја исчистите со вода. Подлогата е доволна за да ги задржите лаптопот, глувчето и тастатурата. Површината е мазна и можете да го контролирате глувчето прецизно. Двојна страна, различна боја од секоја страна, само превртете ја и можете да ја искористите. МАТ има одредена отпорност на абење и отпорност на топлина, но се препорачува температурата на производот да не надминува 80. Единствени поволни цени 24 "x12" заштитник pu кожа двојна страна подлога на глувчето за канцелариски материјал : PU кожа. Водоотпорен и издржлив. Вкупна големина : 60x30cm/23.62x11,81 инч (L*W). Дебелина : 2мм. Список на пакети : 1 х бирото, лента од 1 x.

За производот

Избор на клиент