0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нема граници за маж и големи машки јакна за лежење на фланел за лежење

Нема граници за маж и големи машки јакна за лежење на фланел за лежење

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа огромна фланелна кошула без граници ќе биде вашето парче за положување за пад и пошироко. Оваа машка јакна од кошула од без граници има пространа, преголема вклопување со задебелени џебови на градите за да помогне да се затвори малите најважни работи. Чувајте се топло, останете стилски и поставете го овој шек над вашата омилена мета или облечете го соло. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина M. Fit : Преголемо вклопување. Тежина : лесна. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 2 џебови од градите со копче. Карактеристики : карирана шема; Дизајн на фланел. Машка карирана фланелна јакна од кошула од без граници.

За производот

Избор на клиент