0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатна собрание за кратки ракави за кратки ракави, големини XS-xxxl

Бесплатна собрание за кратки ракави за кратки ракави, големини XS-xxxl

DEN 223.68
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е класична дебата за кампот за кошула .. затегната или неоткриена. Олабавувачка и бокс, кошулата на кампот на бесплатната собрание е полирана, а секојдневна е валана во еден класичен стил. Наместена, без да тргнете во авионот, ќе ја сакате леснотијата на оваа кошула со сè. Носете го соло со панталони за еден ден во канцеларијата (без грижи, сè уште се чувствува лето) или отпуштено и слоевито со резервоар над шорцеви и сандали за вашите повеќе лежерни денови. О, и за рекордот, ние гласаме непрекинато! Само на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено; Бокс. Јака за изрез на деколте. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Кратко. Џебови никој. Карактеристики : странични парчиња; текстура; Достапно во цврсти и ленти стилови. Камп кошула со кратки ракави за жени од слободно собрание.

За производот

Избор на клиент