0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Linon Ansley 2-lawer Extend Pright Wersh, 42 Широка, сива завршница

Linon Ansley 2-lawer Extend Pright Wersh, 42 Широка, сива завршница

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Искористете го најголем дел од вашиот простор со оваа иновативна биро за пишување конзола за проширување на Ансли од Линон. Ставете монитор на врвот и користете го наставката за повлекување како работна површина што може брзо да се чува кога ќе се заврши работата. Две пространи фиоки обезбедуваат доволно складирање за материјали. Уникатниот дизајн на табели со две нивоа обезбедува креативен простор за прикажување фотографии и уметност во вашата влезна, сала или дневна соба. Софистицирана сива обоена завршница и современ минималистички стил го прават ова цврсто дрво биро совршен додаток на вашата канцеларија за внатрешни работи, дневна соба, влезна патека или декор за спална соба. Брег кој работи повеќе од 50 години. Со воспоставена репутација на пазарот за обезбедување на најдобри производи за тренд по вистинска цена, Линон нуди одличен квалитет, стил и функционална мебел за секоја просторија во домот. Домашните и меѓународните тимови на Линон им овозможуваат на клиентите најсигурна можна навремена испорака и услуга на клиентите. Продолжливиот дизајн го прави овој совршен заштедувач на вселената за простории за мали домови и студиски станови. Пространи фиоки се идеални за складирање на пенкала хартија и други канцелариски материјали. Трендовски фиоки за исечоци ги елиминираат испакнатите копчиња што можат да ја грабнат облеката на тесни простори. Софистицирана сива обоена завршница и минималистички модерен стил во средниот век лесно се меша со постојниот мебел и декор. Продолжението лесно се лизга на мазни слајдови со целосна екстензија и трајни тркала. Цврст цврст бор материјал и квалитетно занаетчиство обезбедуваат години на стилска издржливост. Собранието е поедноставено со вклучени упатства за лесно следење. Собрани димензии : 42.13 "L x 15.38" W x 33.88 "H. бродови во 1 кутија.

За производот

Избор на клиент