0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Премиум вагон тркала за ленти за штала врата сет w 6 'патека за 1 4 врати, мат црна боја

Премиум вагон тркала за ленти за штала врата сет w 6 'патека за 1 4 врати, мат црна боја

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. Сет вклучува : 2 закачалки за тркала од вагон, 2 запирања за патеки, 2 блокови против скокови, под-водич, сите потребни завртки, завртки, мијалници, ореви, итн. За една врата . за 2 1/4 "дебела врата. Тежина тежина. Тежина. Ограничете 400 lb. Изберете од 15 различни бои на палтото во прав.

За производот

Избор на клиент