0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Superенски Superенски Superенски супер мек руно гравитационен џогер со џеб

Superенски Superенски Superенски супер мек руно гравитационен џогер со џеб

DEN 400.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој џогер од руно од жените од Рибок е совршен да се фрли на тренингот или да лежи дома. Мека, удобна и разноврсна; Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, оваа атлетска пантолона ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро. Направено од 60% памук, 40% полиестер. Зачувување на влечење. Зипер -странични џебови за безбедно да ги оддаваат работите. Супер меко руно.

За производот

Избор на клиент