0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дорман 520- Предниот дел од десната страна на долна контрола на суспензијата Контрола на раката и топката за спојување за специфични модели Tesla Fits Select: -2017,- Tesla Model X

Дорман 520- Предниот дел од десната страна на долна контрола на суспензијата Контрола на раката и топката

DEN 2089.92
Достапно за нарачка

Достапност

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема на специфични апликации за возила. Процесот на проценка водечки во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Доверлива замена - Ова контролно собрание на раката и топката директно го заменува оригиналното склопување на специфични апликации за возила. Комплетна поправка - Секое собрание вклучува претходно инсталиран топка зглоб и грмушки, заштеда на време и труд. Инженеринг за квалитет - Поддржано водечко тестирање во индустријата за да се обезбеди непречено, стабилно и безбедно возење. Трајно дизајнирано - Дополнителни облоги нудат долготрајна отпорност на 'рѓа и корозија. Години на модели на возила Овој дел одговара : Tesla S : 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Tesla X : 2016, 2017, 2018, 2019, 2020.

За производот

Избор на клиент