0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Изведба на мажите за приходи од екипажот за екипаж на свежа сила

Изведба на мажите за приходи од екипажот за екипаж на свежа сила

DEN 207.68
Достапно за нарачка

Достапност

Мажите со перформанси на Расел перформанси се карактеризираат со вградена заштита од мирис на Intellifresh, која невидливо чува против несаканите бактерии што предизвикуваат мирис, така што чорапите остануваат свежи подолго. Направено со ултра меко предиво, управување со влага гола потта за да ги задржи нозете суви и ладни, а панелите од мрежи обезбедуваат вентилација за зголемена дишеност. Поддршката за лак ги одржува чорапите во место и амортизацијата на зоната дава дополнително подлога за да ја зголемите удобноста, за да можете да настапите најдобро. Кога станува збор за машките атлетски чорапи, знаеме дека стилот и дишењето се од најголема важност. Затоа ги нудиме нашите чорапи за влага во различни бои. Истражете ја нашата колекција на машки чорапи за да пронајдете пар за да ве однесе на следното ниво . Вградена мирис на мирис на Intellifresh, напојувана од технологијата на Силвадур испорачува еден-два удар против мирисите-прво со спречување на формирање на бактерии што предизвикуваат мирис на ткаенина на ткаенина површини, и второ, со апсорбирање на мириси што веќе може да бидат на ткаенината; Значи, вашите чорапи остануваат свежи уште подолго . Технологијата за управување со влага ја одржува потта на заливот, така што нозете остануваат суви и ладни . панелите на мрежи промовираат проток на воздух за вентилација и удобност за дишење, така што нозете остануваат ладни кога температурата се крева . вграден лак Поддршката го држи чорапот цврсто во функција за контурирана, фитла за перформанси . Зона за амортизирање нуди насочена заштитна заштита во тие области со големо влијание за да ја зголеми удобноста во вашите омилени атлетски чевли . мека мешавина од памук и полиестерско предиво за неспоредлив удобност . Дополнително предиво Во потпетицата и пети обезбедуваат издржливост за да можете да ги носите овие чорапи уште подолго.

За производот

Избор на клиент